Služby

Prohlédněte si mé
S prací pana Kopeckého jsme maximálně spokojeni. Vyhovuje nám především rychlost, operativní a seriózní jednání a moderní desing navrhovaných grafických úprav. Do budoucna rozhodně počítáme s další spoluprácí se studiem.
Libor Kapras, KAPRON pro muzik servis, s.r.o.
S panem Kopeckým - Amadeus jsme velmi spokojení. Jako jeho zákazník oceňuji výborné jednání a vystupování s maximální vstřícností a profesionálním přístupem. Svým klientům se snaží maximálně vyhovět. Mohu doporučit.
Lukáš Komanec, spolumajitel, Diamond Tour, s.r.o.
Nápaditost, originalita a vždy profesionální přístup popisují práci Petra Kopeckého při návrzích webdesignu a grafických bannerů pro naše klienty. Spolupráce s jeho grafickým studiem začala již v roce 2008 a doposud je pro nás stále inspirující.
Ludmila Zlatníková, Online Marketing Specialist, Effectix s.r.o.
Se službami Petra Kopeckého jsem byla velmi spokojená. V krátkém čase vypracoval pro mne velmi důležitý leták. Postupoval zcela podle mých představ a sám navrhl některé změny, které vedly k ještě lepšímu výsledku. Odvedl perfektní práci a poskytl mi zcela nadstandartní služby za velmi rozumnou cenu. Určitě budu s panem Kopeckým spolupracovat dál.
Bára Rektorová, Sushiqueen
Grafické studio Amadeus Design zvítězilo v našem výběrovém řízení na poskytovatele grafických služeb. Na dosavadní spolupráci oceňujeme zejména ochotu, vstřícnost a rychlost zpracování požadavků. Doufáme, že ve spolupráci budeme i nadále pokračovat.
Lucie Butcher, překladatelská agentura theBESTtranslation, s.r.o.
S panem Kopeckým spolupracuji velmi ráda. Je spolehlivý, flexibilní, dodržuje zadané termíny. Navíc je velmi kreativní a jím zpracované návrhy opravdu zaujmou, takže mohu jen doporučit.
Renata Unger, marketing, STABILO International GmbH
Další názory klientů

Vyladěné menu

Připravím pro Vás kvalitní logo, přehledné a poutavé tiskoviny, či vytvořím celý jednotný vizuální styl s ohledem na Vaši cílovou skupinu a definovanou filosofii. Rád pro Vás vytvořím i webové stránky – funkční a přehledné, postavené na základech UX designu. Sháníte něco výjimečného a originálního? Podívejte se na digitální malbu.

1. Grafický návrh tiskovin

Rád pro Vás zpracuji tiskoviny jednoduché i kreativní, malé i velké, běžné i složité… vše záleží na vašich požadavcích, představě, času i penězích. Vizitky, hlavičkové papíry, desky, letáky, ale i katalogy, výroční zprávy nebo brožury.

Více – Grafika a zpracování tiskovin

2. Logo, logotyp

Potřebujete kvalitní logo? Zvýšíte s ním obchodní úspěch, získátě větší důvěru zákazníků a umožníte kvalitně budovat vizuální styl firmy. Než mít ale špatné logo, je lepší nemít logo žádné. Proto se vyplatí logu věnovat dostatek pozornosti. Rád Vám pomohu kvalitní logo vytvořit.

Více – Logo, značka

3. Jednotný firemní styl

Pomohu Vám vytvořit celou firemní identitu, která odpovídá potřebám Vaší společnosti. Úroveň a styl vizuální komunikace má pro Vaši image rozhodující význam. Nečekejte, až Vás konkurence předběhne!

Více – Jednotný firemní styl

4. Tvorba webu, webdesign

Pozorně vyslechnu Vaše požadavky, pomůžu ze vstupní analýzou, připravím wireframy, následnou grafiku a zajistím technickou realizaci celého webu a jeho naplnění obsahem. V případě že Vám na webu skutečně záleží, zajistím internetový marketing, který Vám přinese nové zákazníky a pomůže zhodnotit investice vložené do webové prezentace.

Více – Tvorba webu, webdesign

5. Malba, digitální malba

Zvěčněte vaše vzpomínky či oblíbené náměty a nechte si vytvořit originální obraz připravený na plátně klasickou technikou (olej, akryl), nebo digitálním tabletem a vytisknutý kvalitním tiskem na plátno.

Více – Malba