O mně

Prohlédněte si naše
S prací pana Kopeckého jsme maximálně spokojeni. Vyhovuje nám především rychlost, operativní a seriózní jednání a moderní desing navrhovaných grafických úprav. Do budoucna rozhodně počítáme s další spoluprácí se studiem.
Libor Kapras, KAPRON pro muzik servis, s.r.o.
S panem Kopeckým - Amadeus jsme velmi spokojení. Jako jeho zákazník oceňuji výborné jednání a vystupování s maximální vstřícností a profesionálním přístupem. Svým klientům se snaží maximálně vyhovět. Mohu doporučit.
Lukáš Komanec, spolumajitel, Diamond Tour, s.r.o.
Nápaditost, originalita a vždy profesionální přístup popisují práci Petra Kopeckého při návrzích webdesignu a grafických bannerů pro naše klienty. Spolupráce s jeho grafickým studiem začala již v roce 2008 a doposud je pro nás stále inspirující.
Ludmila Zlatníková, Online Marketing Specialist, Effectix s.r.o.
Se službami Petra Kopeckého jsem byla velmi spokojená. V krátkém čase vypracoval pro mne velmi důležitý leták. Postupoval zcela podle mých představ a sám navrhl některé změny, které vedly k ještě lepšímu výsledku. Odvedl perfektní práci a poskytl mi zcela nadstandartní služby za velmi rozumnou cenu. Určitě budu s panem Kopeckým spolupracovat dál.
Bára Rektorová, Sushiqueen
Grafické studio Amadeus Design zvítězilo v našem výběrovém řízení na poskytovatele grafických služeb. Na dosavadní spolupráci oceňujeme zejména ochotu, vstřícnost a rychlost zpracování požadavků. Doufáme, že ve spolupráci budeme i nadále pokračovat.
Lucie Butcher, překladatelská agentura theBESTtranslation, s.r.o.
S panem Kopeckým spolupracuji velmi ráda. Je spolehlivý, flexibilní, dodržuje zadané termíny. Navíc je velmi kreativní a jím zpracované návrhy opravdu zaujmou, takže mohu jen doporučit.
Renata Unger, marketing, STABILO International GmbH
Další názory klientů

Petr Kopecký “AMADEUS”

Jsem grafický designer a grafika a design je mou vášní a přes 15 let již také mým “denním chlebem”. Rád i Vám předám své know-how, které poskytuji svým klientům. Vynasnažím se, aby jste byly s mojí prací spokojeni a aby Vám moje výsledky přinášely potřebný zisk a posouvaly Vás dále ke splnění vašich snů a představ.

Posunu vás vpřed, zejména pokud se nacházíte v jedné ze tří následujících situací:

1. Sháníte spolehlivé grafické služby

Tiskoviny máte, ale potřebujete průběžně pracovat na nových propagačních materiálech a nevíte koho oslovit? Nechcete firmu či agenturu, ale zároveň požadujete široké portfolio grafických prací, kvalitní výstupy a naprostou spolehlivost? Pak jste tu správně! Budu se snažit Vám tuto cestu a hledání ulehčit a nabídnout maximum potenciálu v jedné osobě. Pokud se vyskytne nestandardní požadavek, obrátím se na své spolehlivé a ověřené spolupracovníky. Vše hladce a spolehlivě, abyste nemuseli nic řešit.

2. Nejste spokojeni se současným stavem

Nejednotné materiály a komunikace, různorodé a neprofesionální výstupy, chybějící šablony dokumentů, neexistence grafického manuálu, absence grafického stylu či nekvalitní a špatně zpracované logo? Zkrátka cítíte, že současný stav Vaší propagace není ideální? Pojďme to společně změnit. Podívám se na Vaše materiály a navrhnu následné úpravy , případně se domluvíme na změně celého stylu komunikace, tak aby působila moderně, jednotně a byla v souladu s Vašimi hodnotami.

3. Začínáte s podnikáním

Začínáte na “zelené louce” či rozjíždíte nový start-up? Chybí Vám jasná identita, logo a propagační materiály? Nemáte ani vizitky a potřebujete začít komunikovat se svými partnery? Máte již nějakou představu, ale nevíte kde začít? I zde Vám mohu pomoci.

Víc hlav, víc ví

Nikdo neumí vše a ani já nejsem vyjímkou. Proto mám k sobě pár profesionálů, kteří vyznávají podobné hodnoty a mají potřebné zkušenosti z nejrůznějších oborů. Tímto způsobem jsem schopný Vám pomoci i s méně obvyklými či technicky náročnějšími zakázkami (video, webové stránky, vizualizace, fotografie, ilustrace). Vše je především o lidech, tedy schopných, tvořivých, spolehlivých a flexibilních… Pokud s někým takovým spolupracujete, máte napůl vyhráno.  Chci Vám nabídnout maximum potenciálu v jedné osobě, případně využiji své ověřené kontakty.

Jak pracuji

  1. Úvodní informace – ideální způsob, jak začít, je stáhnout si nezávaznou Marketingovou_analýzu, tu vyplnit a poslat ji zpět emailem. Z této analýzy vyplynou Vaše představy a požadavky. Pomůže také, pokud mi pošlete odkaz na vaše webové stránky a sociální média, kde se prezentujete. Máte-li letáky, vizitky nebo jiné marketingové materiály, určitě se na ně také rád podívám. Požadujete-li schůzku, můžeme se domluvit na schůzce kdekoliv v centru či pohodlné kavárně. Lze se domluvit i telefonicky (zavolám Vám), pro efektivnější komunikaci lze využít i Skype.
  2. Vaše představa – sdělíte mi, nebo napíšete co nejlépe Vaši představu, abych znal časovou náročnost a rozsah projektu a mohl Vám vytvořit cenovou nabídku.
  3. Odsouhlasení ceny, záloha – vše si vzájemně odsouhlasíme, u větších projektů budu požadovat zálohu ve výši 30-50 %.
  4. Termíny – sdělím Vám přesný termín či náročnost celého projektu. Pokud by vznikly během projektu nějaké změny v zadání, termíny upravíme. Spolehlivost je pro mě (i pro Vás) důležitá.
  5. Práce na zakázce – Pokud vzniknou jakékoliv nejasnosti v průběhu spolupráce, budu Vás o všem co nejdříve informovat. Důležitá je i Vaše součinnost a dodání všech podkladů v domluveném termínu. Na větších zakázkách spolupracuji s kolegy. Ohlídám součinnost celého týmu. Komunikovat budu s Vámi já.
  6. Vyúčtování – pokud je projekt rozdělen do více fází, mohu fakturovat jednotlivé fáze zvlášť. 

Vybraní klienti

Mám tu čest pracovat pro klienty jako Stabilo, Europark, DeLonghi, GreeceTours, Crowne Plaza hotel, Remax, Arca Capital, ČD travel a další, kteří mi dali svoji důvěru.
Děkuji, vážím si toho!

A co klienti především oceňují?
Přečtěte si názory klientů.

Máte něco na srdci?

Zkuste se podívat do sekce časté dotazy, nebo mi rovnou napište.

Petr Kopecký “AMADEUS”
Grafické služby spolehlivě a profesionálně. Bez kompromisů!