logo_Amadeus02_white

Kontaktní informace

+ 420 733 108 557

info@amadeusdesign.cz

AMADEUS Design s.r.o.
Újezd 28, 118 00  Praha 1

about-me_1-2-1

Petr KOPECKÝ "AMADEUS"

Grafický designer, malíř a 3D grafik se specializací na vizualizace

Amadeus není pro mě jen jméno, značka nebo logo ale především hodnota, kterou se snažím předávat svým klientům s láskou a péčí.

Je to pro mě více jak 20letá cesta – nikdy nekončící touha po harmonii a dokonalosti, snaha se stále zlepšovat a rozvíjet, je to láska, radost, vášeň a naplnění ale i tvrdá práce, odpovědnost a tisíce odpracovaných hodin.

Příběh > má cesta

Od mala jsem rád kreslil, maloval a stále něco lepil, sestavoval, upravoval a vylepšoval. Byl jsem takový “Krejčík z Ulmu”. Touha po tvoření mě provází celý můj život.

Ačkoliv moje cesta ke grafickému designu nebyla přímočará, táhlo mě to tímto směrem jako magnet.
O designu jsem přečetl spousty knih a později jsem grafický design a typografii také vyučoval. Díky tomu jsem objevil svůj potenciál a to, co chci v životě dělat. Zjistil jsem, že moje poslání je pracovat pro klienty jako profesionální a nezávislý tvůrce. Osobní vazba s klientem je pro mě důležitá. Mým cílem je nabízet ty nejlepší služby co dokáži.

Když jsem tedy před mnoha lety přemýšlel nad názvem, který by obsáhl mé služby, chtěl jsem výstižné a dobře zapamatovatelné jméno, které by odráželo kreativní pojetí mých služeb. Hodnotu, která bude vyjadřovat vášeň, radost, touhu, emoce… Nechtěl jsem žádné povrchní jméno, ale název, který pro mě bude inspirací, a který mě bude moci provázet po profesní dráze dlouhá léta.

Jelikož pocházím z hudební rodiny a k hudbě stejně jako k umění jsem měl vždy blízko, instinktivně jsem tedy sáhl do světa hudby. Jméno Amadeus bylo pro mě zcela jasná volba.

Mám přes 20 let zkušeností v oboru, odpovědnost za svou práci, smysl pro detail, spolehlivost a dostatek nezbytného talentu.

Rád věci posouvám dopředu a líbí se mi, když mají nějaký vývoj. Po více jak 15 letech v oboru grafického designu jsem tedy již cítil silnou potřebu se posunout dále. V tu dobu do mého života přišla malba se svou jedinečnou možností vyjádřit svoje myšlenky, emoce a kreativitu. Tato činnost mě velmi obohatila a objevil jsem zcela netušený rozměr tvořivého já. Nyní se zabývám především abstraktní a strukturální malbou technikou olej&akryl na plátně. Přirozeným vývojem a mnohaletou spoluprací s několika developery jsem spolu s architekty začal nabízet i 3D architektonické vizualizace.

Víc hlav víc ví

Nikdo neumí vše a ani já nejsem vyjímkou. Proto mám k sobě několik profesionálů, kteří vyznávají podobné hodnoty a mají potřebné zkušenosti z nejrůznějších oborů. Díky tomu jsem schopný Vám pomoci i s technicky náročnějšími zakázkami (webové stránky, 3D vizualizace, nebo programování).

Vše je především o lidech, tedy schopných, tvořivých, spolehlivých a flexibilních… Pokud s někým takovým spolupracujete, máte napůl vyhráno!  

Nabízím Vám maximum potenciálu v jedné osobě a dlouholeté zkušenosti s prací pro klienty na velkých i malých zakázkách. Férovost a podání ruky má pro mě stejnou váhu jako podepsaná smlouva a spokojenost klienta je pro mě větší hodnotou než peníze samotné…

Shrnuto a podtrženo

Stále se držím oboru grafický design a jeho rozšíření do kreativního světa malby a architektonických vizualizací mi dává více než smysl a větší tvůrčí svobodu.

I nadále pracuji a budu pracovat pro své klienty se vší péčí, nadšením a radostí. Můžete se stále spolehnout na kvalitní služby, na které jste zvyklí. Neustálé posouvání se vpřed je nutností a je třeba jej brát jako výzvu a nikoliv jako překážku.

Pojďme spolu vytvořit 
něco zajímavého

Kontaktujte mě ještě dnes