Reference

S prací studia AMADEUS jsme maximálně spokojeni. Vyhovuje nám především rychlost, operativní a seriózní jednání a moderní desing navrhovaných grafických úprav. Do budoucna rozhodně počítáme s další spoluprácí se studiem.
Libor Kapras
KAPRON pro muzik servis, s.r.o.
S panem Kopeckým - Amadeus jsme velmi spokojení. Jako jeho zákazník oceňuji výborné jednání a vystupování s maximální vstřícností a profesionálním přístupem. Svým klientům se snaží maximálně vyhovět. Díky Amadeus máme elegantní a výstižný styl a reklamní předměty, které výborně reprezentují naší společnost.
Lukáš Komanec, spolumajitel
Diamond Tour, s.r.o.
Nápaditost, originalita a vždy profesionální přístup popisují práci Petra Kopeckého při návrzích webdesignu a grafických bannerů pro naše klienty. Spolupráce s jeho grafickým studiem začala již v roce 2008 a doposud je pro nás stále inspirující.
Ludmila Zlatníková
Online Marketing Specialist, Effectix s.r.o.
Se službami Petra Kopeckého jsem byla velmi spokojená. V krátkém čase vypracoval pro mne velmi důležitý leták. Postupoval zcela podle mých představ a sám navrhl některé změny, které vedly k ještě lepšímu výsledku. Odvedl perfektní práci a poskytl mi zcela nadstandartní služby za velmi rozumnou cenu. Určitě budu s panem Kopeckým spolupracovat dál.
Bára Rektorová
Sushiqueen
Grafické studio Amadeus Design zvítězilo v našem výběrovém řízení na poskytovatele grafických služeb. Na dosavadní spolupráci oceňujeme zejména ochotu, vstřícnost a rychlost zpracování požadavků. Doufáme, že ve spolupráci budeme i nadále pokračovat.
Lucie Butcher
překladatelská agentura theBESTtranslation, s.r.o.
S grafickým studiem Amadeus spolupracuji velmi ráda. Jsou spolehliví, flexibilní, dodržují zadané termíny. Navíc jsou velmi kreativní a jimi zpracované návrhy opravdu zaujmou, takže mohu jen doporučit. :-)
Renata Unger, marketing
STABILO International GmbH
DALŠÍ NÁZORY NAŠICH KLIENTŮ >>

Tiskoviny