O nás

Prohlédněte si naše
S prací pana Kopeckého jsme maximálně spokojeni. Vyhovuje nám především rychlost, operativní a seriózní jednání a moderní desing navrhovaných grafických úprav. Do budoucna rozhodně počítáme s další spoluprácí se studiem.
Libor Kapras, KAPRON pro muzik servis, s.r.o.
S panem Kopeckým - Amadeus jsme velmi spokojení. Jako jeho zákazník oceňuji výborné jednání a vystupování s maximální vstřícností a profesionálním přístupem. Svým klientům se snaží maximálně vyhovět. Mohu doporučit.
Lukáš Komanec, spolumajitel, Diamond Tour, s.r.o.
Nápaditost, originalita a vždy profesionální přístup popisují práci Petra Kopeckého při návrzích webdesignu a grafických bannerů pro naše klienty. Spolupráce s jeho grafickým studiem začala již v roce 2008 a doposud je pro nás stále inspirující.
Ludmila Zlatníková, Online Marketing Specialist, Effectix s.r.o.
Se službami Petra Kopeckého jsem byla velmi spokojená. V krátkém čase vypracoval pro mne velmi důležitý leták. Postupoval zcela podle mých představ a sám navrhl některé změny, které vedly k ještě lepšímu výsledku. Odvedl perfektní práci a poskytl mi zcela nadstandartní služby za velmi rozumnou cenu. Určitě budu s panem Kopeckým spolupracovat dál.
Bára Rektorová, Sushiqueen
Grafické studio Amadeus Design zvítězilo v našem výběrovém řízení na poskytovatele grafických služeb. Na dosavadní spolupráci oceňujeme zejména ochotu, vstřícnost a rychlost zpracování požadavků. Doufáme, že ve spolupráci budeme i nadále pokračovat.
Lucie Butcher, překladatelská agentura theBESTtranslation, s.r.o.
S panem Kopeckým spolupracuji velmi ráda. Je spolehlivý, flexibilní, dodržuje zadané termíny. Navíc je velmi kreativní a jím zpracované návrhy opravdu zaujmou, takže mohu jen doporučit.
Renata Unger, marketing, STABILO International GmbH
Další názory klientů

Studio Amadeus

Jsme tým profesionálů na volné noze nabízející komplexní grafické služby. Jsme tu pro zákazníky, kteří očekávají profesionalitu, pečlivé služby a spolehlivost.

V oboru jsme již 15 let a za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností, pracovali s mnoha partnery a zajímavými klienty. Preferujeme především dlouhodobou spolupráci, která je oboustranně nejvýhodnější, ale nebráníme se i jiným formám spolupráce. Mezi naše klienty patří jak menší společnosti tak i velké akciové společnosti a holdingy podnikající na mezinárodních zahraničních trzích.

Jak pracujeme

  1. Poptávka – poptejte nás telefonicky nebo využijte kontaktní formulář
  2. Nabídka – sdělíte nám co nejlépe svoji představu, abychom znali časovou náročnost a rozsah projektu a mohli Vám vytvořit cenovou nabídku.
  3. Odsouhlasení, záloha – vše si vzájemně odsouhlasíme, u větších projektů je možné požadovat i zálohu. 
  4. Termíny – dáme Vám přesný termín či náročnost celého projektu. Pokud by vznikly během projektu nějaké změny v zadání, upravíme termíny. Spolehlivost je pro nás důležitá.
  5. Práce na zakázce – Pokud vzniknou jakékoliv dotazy v průběhu spolupráce, budeme Vás o všem co nejdříve informovat. Důležitá je i součinnost klienta, dodání všech podkladů v domluveném termínu apod.
  6. Vyúčtování – pokud je projekt rozdělen do fází, můžeme fakturovat jednotlivé fáze zvlášť. U méně náročných projektů vám vyfakturujeme zbylou část po dokončení práce.

Vybraní klienti

Profesionální grafické službyMáte nějaké další otázky?
Zkuste se podívat do sekce Časté dotazy

Nebojte se nás vyzkoušet!

Za studio AMADEUS
Petr Kopecký