Chcete vědět více?

Prohlédněte si naše
S prací studia AMADEUS jsme maximálně spokojeni. Vyhovuje nám především rychlost, operativní a seriózní jednání a moderní desing navrhovaných grafických úprav. Do budoucna rozhodně počítáme s další spoluprácí se studiem.
Libor Kapras
KAPRON pro muzik servis, s.r.o.
S panem Kopeckým - Amadeus jsme velmi spokojení. Jako jeho zákazník oceňuji výborné jednání a vystupování s maximální vstřícností a profesionálním přístupem. Svým klientům se snaží maximálně vyhovět. Díky Amadeus máme elegantní a výstižný styl a reklamní předměty, které výborně reprezentují naší společnost.
Lukáš Komanec, spolumajitel
Diamond Tour, s.r.o.
Nápaditost, originalita a vždy profesionální přístup popisují práci Petra Kopeckého při návrzích webdesignu a grafických bannerů pro naše klienty. Spolupráce s jeho grafickým studiem začala již v roce 2008 a doposud je pro nás stále inspirující.
Ludmila Zlatníková
Online Marketing Specialist, Effectix s.r.o.
Se službami Petra Kopeckého jsem byla velmi spokojená. V krátkém čase vypracoval pro mne velmi důležitý leták. Postupoval zcela podle mých představ a sám navrhl některé změny, které vedly k ještě lepšímu výsledku. Odvedl perfektní práci a poskytl mi zcela nadstandartní služby za velmi rozumnou cenu. Určitě budu s panem Kopeckým spolupracovat dál.
Bára Rektorová
Sushiqueen
Grafické studio Amadeus Design zvítězilo v našem výběrovém řízení na poskytovatele grafických služeb. Na dosavadní spolupráci oceňujeme zejména ochotu, vstřícnost a rychlost zpracování požadavků. Doufáme, že ve spolupráci budeme i nadále pokračovat.
Lucie Butcher
překladatelská agentura theBESTtranslation, s.r.o.
S grafickým studiem Amadeus spolupracuji velmi ráda. Jsou spolehliví, flexibilní, dodržují zadané termíny. Navíc jsou velmi kreativní a jimi zpracované návrhy opravdu zaujmou, takže mohu jen doporučit. :-)
Renata Unger, marketing
STABILO International GmbH
Další názory klientů >>

Grafické studio AMADEUS

Jsme tým profesionálů na volné noze nabízející komplexní grafické služby. Jsme tu pro zákazníky, kteří očekávají profesionalitu, pečlivé služby a spolehlivost. Dbáme na náš profesní věhlas a dobré jméno v oboru, které je pro nás důležité, stejně jako názory našich zákazníků.

V dnešním velmi rychlém a přetechnizovaném světě chceme nadále nabízet služby s „lidskou hodnotou“ a s důvěrou, že kvalita, solidnost a spolehlivost se stále ještě vyplácí.

V oboru jsme již 15 let a za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností, pracovali s mnoha partnery a zajímavými klienty. Preferujeme především dlouhodobou spolupráci, která je oboustranně nejvýhodnější, ale nebráníme se i jiným formám spolupráce. Mezi naše klienty patří jak menší společnosti tak i velké akciové společnosti a holdingy podnikající na mezinárodních zahraničních trzích.

Co Vám nabízíme?

Široké portfolio našich služeb v oboru grafika, reklama a webdesign, důraz na kvalitní práci, profesionální jednání, časovou flexibilitu, spolehlivost a mnohaleté zkušenosti. Zkrátka snažíme se o komplexní a kvalitní řešení vašich potřeb na míru.Profesionální grafické služby

 • časová nezávislost – můžete se na nás obrátit kdykoliv
 • individuální přístup ke klientovi a jeho přáním
 • neplatíte navíc žádné náklady, přirážky ani agenturní provize
 • flexibilita, spolehlivost, možnost expresního zpracování
 • stálé vzdělávání se a práce na 100 % je samozřejmostí
 • příjemné jednání a komunikace
 • vážíme si našich klientů – klient je pro nás vždy na prvním místě

Jak pracujeme

 • Poptejte nás prostřednictvím kontaktního formuláře či telefonicky
 • Napište nám svoji představu, vytvoříme Vám cenovou kalkulaci – pokud Vám cena, termín, či jiné věci nebudou vyhovovat, nebojte se na nás obrátit, pokusíme se najít řešení
 • Navrhneme řešení Vám na míru
 • Zpracujeme vybraný návrh včetně vašich připomínek
 • Výsledek zašleme k finálnímu odsouhlasení
 • Zajistíme případný tisk či dokončující zpracování
 • Po odevzdání Vám zašleme fakturu se standardní splatností 14 dní

Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem!
Jsme tu pro Vás.

Za studio AMADEUS
Podpis
Petr Kopecký
profesionální grafik a designer